Ostatní překvapení

Náš krámek se nazývá Decor z prostého důvodu – chceme, aby byl váš domov příjemné místo k žití. V první řadě jej tvoří lidé, ale prostředí také hraje svou roli. A pokud je u vás útulno a obklopujete se hezkými věcmi, bude vám doma...hezky. Proto vám nabízíme řadu dekorací a různých drobností, které vám (nebo oslavencům či obdarovaným) udělají radost.

Místo, které máte doma nejradši, si můžete ozdobit závěsnými dekoracemi nebo stylovými plechovými cedulkami. Nákupní seznam na ledničce přidrží magnetky s motivy mikulovských pamětihodností. Večery s rodinou či přáteli ozvláštní medovina od firmy Tilia z Ivančic a v noci spánek přivolají pohankové či špaldové polštáře značky Oasa z Liberce.

Máme i rohožky pro vaše nožky, různé krabičky na drobnosti a svůj nákup si můžete odnést ve stylových bavlněných taškách.

Pokud si u nás vyberete dárek pro své blízké, potěšíte je přáním z netradičního ručního papíru z produkce papírny Stará škola v Želeticích. Nezapomínáme ani na děti, pro ty jsou u nás připraveny různé drobnosti, např. žertovné přívěsky na klíče. A to zdaleka není vše.

Navrhli jsme a máme ochrannou známku na originální značku Micoolov, kterou nikde jinde neseženete. Kolekce začínala s černými a bílými hrnky a magnetkami, později přibyly tašky a nově dámská a pánská trička. Buďte cool, buďte Micoolov.

Zaujali jsme vás? Přijďte, srdečně vás zveme do obchůdku Decor, kouzelného světa dárků, čajů a kávy, oříšků a sušeného ovoce a mnoha překvapení v centru Mikulova.

OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
OSTATNÍ
Předchozí sekce
Co nabízíme
Následující sekce