Ostatní překvapení

Náš krámek se nazývá Decor z prostého důvodu – chceme, aby byl váš domov příjemné místo k žití. V první řadě jej tvoří lidé, ale prostředí také hraje svou roli. A pokud je u vás útulno a obklopujete se hezkými věcmi, bude vám doma...hezky. Proto vám nabízíme řadu dekorací a různých drobností, které vám (nebo oslavencům či obdarovaným) udělají radost.

Místo, které máte doma nejradši, si můžete ozdobit závěsnými dekoracemi nebo stylovými plechovými cedulkami. Květináče rozveselí různé zápichy, nákupní seznam na ledničce podrží magnetky s motivy mikulovských pamětihodností. Večery s rodinou či přáteli ozvláštní medovina od firmy Tilia z Ivančic a v noci spánek přivolají pohankové či špaldové polštáře značky Oasa z Liberce.

Pokud si u nás vyberete dárek pro své blízké, potěšíte je přáním z netradičního ručního papíru z produkce papírny Stará škola v Želeticích. Nezapomínáme ani na děti, pro ty jsou u nás připraveny různé drobnosti, např. žertovné přívěsky na klíče. A to zdaleka není vše.

Zaujali jsme vás? Přijďte, srdečně vás zveme do obchůdku Decor, kouzelného světa dárků, čajů a kávy, oříšků a sušeného ovoce a mnoha překvapení v centru Mikulova.

Ostatní
Ostatní
Ostatní
Ostatní
Předchozí sekce
Co nabízíme
Následující sekce