O nás

Obchůdek Decor na Náměstí 14 v Mikulově se místním zákazníkům i turistům otevřel v roce 2000. Již téměř 20 let jsme tu pro vás s širokým sortimentem dárkového zboží, svíček, přírodní kosmetiky a především se sezónní nabídkou čajů, kávy a sušených plodů.

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí, chtějí znovu zažít příjemnou atmosféru krámku, popovídat si, nasbírat inspiraci, čím by potěšili svou rodinu a přátele. Přidejte se k nim, přivoňte si k mýdlům a svíčkám, nechte si doporučit tu nejlepší kávu, zkuste, jak vám vybraný hrnek padne do ruky.

Dotknout se, přivonět, ochutnat – to se v Decoru může, ba přímo musí. Je tu pohoda a žádná lékárna vám nenabídne účinnější lék na stres, než jsou naše čaje, vonné polštářky nebo třeba „návykové“ pekany v kakau.

OBCHŮDEK DECOR
OBCHŮDEK DECOR
OBCHŮDEK DECOR
OBCHŮDEK DECOR
OBCHŮDEK DECOR

Spolupracujeme

Staňte se naším pravidelným zákazníkem a nechte se při každé návštěvě překvapit něčím novým. Existují stálice v naší nabídce, které pro vás objednáváme znovu a znovu, ale zároveň hledáme stále nové zboží, dodavatele, sledujeme trendy. Pečlivý výběr, originální skladba sortimentu, netradičnost, vkus – to je naše heslo.

Naše zboží nepochází jen z velkoobchodu. Spolupracujeme i s lokálními keramickými dílnami, výrobci svíček a umělci i s menšími dodavateli, abychom vám stále přinášeli nevšední produkty, které jinde nekoupíte.

Dejte svému nákupu místní rozměr. Vyberte si například:
– malované hrnky z keramické dílny Klubko v Uherském Hradišti
– ručně vyráběné svíčky od Richarda Reichla ze Žacléře
– medovina a další přírodní produkty od firmy Tilia z Ivančic
– keramika z ateliéru Ceralum z Poustky u Frýdlantu
– porcelán od firmy Srdeční záležitost z Liberce
– mýdla a přírodní kosmetika od firmy Boemi z Chrustenic u Berouna
– a mnohem víc

Na památku

Samozřejmostí v naší nabídce jsou suvenýry z Mikulova a pohlednice.

Na zakázku pro vás necháváme vyrábět originální hrníčky a magnetky, jméno města nesou i čaje nebo medovina. A pod registrovanou značkou Micoolov nabízíme unikátní kolekci zahrnující i trička a tašky s motivem, který nikde jinde nenajdete. Ať už hledáte dárek pro sebe, nebo chcete udělat radost svým blízkým, Decor vás nezklame.

S naší kolekcí „na památku“ vaše vzpomínky na Mikulov jen tak nevyblednou.

Kde nás najdete?

DECOR

DECOR
Náměstí 14
692 01 Mikulov na Moravě

pondělí–pátek 8.30–17 hod.
sobota 9.00–12.00 hod.