KÁVA

Káva je již po staletí považována za nápoj popíjený především ve spojení se zábavou, uměním a kulturou. V kavárnách se zrodily velké myšlenky a nápady, právě tady začala – alespoň v idejích – nejedna revoluce. A věděli jste, že káva je druhou nejvýznamnější obchodovanou komoditou na světě hned po ropě a dává živobytí více než 125 milionům lidí?

Káva povzbuzuje tělo i mysl podobně jako čaj. Proto zákazníkům nabízíme i plantážní zrnkovou kávu od světových producentů. Tím největším je Brazílie, máme ale i kávu z Indie, Guatemaly nebo Peru. Výběr rozšiřuje pravlast kávy Etiopie nebo vysoce ceněná Kostarika. A kromě plantážních zrn nabízíme i široký sortiment mleté ochucené kávy.

Každý, kdo ochutná naši kávu, se k nám rád vrací nejen pro tu svoji, ale i vyzkoušet jiný kontinent, oblast, plantáž. Vybrané kávy u nás najdete i v bio kvalitě.

Milovníky voňavého černého nápoje jistě potěší mlýnky od českého výrobce Lodos s tradicí od roku 1923 s vysokým podílem ruční práce. Mletou kávu či zrna můžete uchovávat v našich krásných plechových dózách a v sortimentu Decoru najdete také bohaté spektrum hrnků od koflíčku na espresso až po „obra“ pro pořádné ranní kafe.

Jak voní káva? Jako domov. A právě tak se budete cítit v obchůdku Decor při výběru a vážení kávových zrn prvotřídní kvality. Zkuste a uvidíte.

KÁVA
KÁVA
KÁVA
KÁVA
KÁVA
KÁVA
Předchozí sekce
Co nabízíme
Následující sekce