Oříšky a sušené ovoce

Ořechy a ovoce obsahují velké množství cenných látek pozitivně ovlivňujících zdraví člověka – vitamíny, antioxidanty, minerální látky a další. Významné jsou sacharidy, které slouží mimo jiné jako zdroj energie pro svaly a mozek. Zásady zdravé výživy doporučují omezovat příjem sladkostí a nahrazovat je méně sladkými variantami – uděláte lépe, když si k snídani místo zapečeného müsli dáte směs vloček a sušeného ovoce s ořechy. Kam pro ně? Přece do Decoru.

Náš sortiment tvoří široký výběr sušeného ovoce a plodů z celého světa. Zahrnuje ořechy a ovoce bez polevy nebo v polevách z hořké čokolády, jogurtu či karamelu. Mlsounům udělají radost mandle v praženém cukru nebo ořechy v čokoládě navíc obalené ve skořici. Exotické ovoce jako sušený ananas, mango nebo zázvor nabízíme i v bio kvalitě.

V obchůdku na vás čekají oblíbené stálice jako pistácie, lísková jádra nebo kešu, ale i novinky, které budete chtít zkusit. Jak asi chutná sušený kumkvat, pistáciovoklikvové hrudky v hořké čokoládě nebo malinové hrudky v jogurtu? Decor zkrátka přináší pokaždé něco nového a chutného.

Udělejte lidem kolem sebe radost jedlým dárkem. Ořechy a sušené ovoce vám vkusně zkomponujeme do kornoutu a dárkově zabalíme.

OŘÍŠKY
OŘÍŠKY
OŘÍŠKY
OŘÍŠKY
OŘÍŠKY
OŘÍŠKY
Předchozí sekce
Co nabízíme
Následující sekce