Čaj

V našem sortimentu najdete sypané zelené, černé, ovocné a bylinné čaje z celého světa. Asi nejslavnější černé čaje pocházejí z indického Dárdžilingu, špičkovou produkci nabízí též indický Ásám nebo ostrov Šrí Lanka známý dříve jako Cejlon. Černé čaje z těchto oblastí doplňují zelené čaje z Číny a Japonska, pchu-er nebo bílé čaje. Myslíme i na ty, kteří dávají přednost čajům ochuceným a aromatizovaným nebo vyhledávají „nečaje“ typu rooibos či ovocné čaje.

Zastoupeny jsou rovněž bylinné čaje od předního českého výrobce Valdemara Grešíka nebo od rodinné firmy Bylinca z jižní Moravy. Od tohoto producenta jsme si nechali na zakázku vytvořit limitovanou edici bylinných čajů „Pozdrav z Mikulova“.

Vybrané čaje jsou v bio kvalitě nebo s certifikací Fairtrade. Celkem nabízíme asi 50 druhů čaje. Kromě sypaných u nás koupíte také porcované čaje, a to i v dárkových krabičkách.

K přípravě čaje neodmyslitelně patří i potřebné příslušenství. Ke skladování jsou vhodné plechovky, které u nás koupíte v několika tvarech, velikostech a s různými motivy. Pro správné vylouhování a servírování nabízíme čajové konvičky z keramiky, porcelánu, litiny či skla, potřebovat budete i sítka z bambusu, nerezu nebo bavlny. A z čeho čaj pít? Zde je výběr obzvlášť široký – z některého z desítek našich hrníčků, se sítkem či bez, s veselými i decentními motivy, z hrnku lehoučkého nebo řemeslně robustního.

Dominantou obchůdku Decor jsou právě skleněné dózy se sypanými čaji. Přijďte si k nim přivonět a nechte se zlákat do světa druhého nejrozšířenějšího nápoje na Zemi.

ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
ČAJ
Předchozí sekce
Co nabízíme
Následující sekce